Please register to apply for this job.

Alivia – Fundacja Onkologiczna poszukuje osoby na stanowisko: Manager ds. relacji zewnętrznych – public affairs

Alivia 3-5l stanowisko średniego szczebla/ Mid Level  Anywhere 9 Jan 2019

Najważniejsze obowiązki:

  • analiza systemu ochrony zdrowia i identyfikacja głównych problemów polskiej onkologii,
  • podejmowanie działań na rzecz poprawy efektywności opieki nad pacjentami onkologicznymi,
  • udział w procesach legislacyjnych wpływających na proces diagnostyki i leczenia pacjentów cierpiących na choroby nowotworowe,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z osobami i instytucjami kształtującymi system ochrony zdrowia w Polsce,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z mediami,
  • pełnienie funkcji rzecznika fundacji (wystąpienia w mediach),
  • tworzenie informacji prasowych, opinii, stanowisk, pism,
  • udział w branżowych konferencjach, konsultacjach, posiedzeniach, naradach,
  • promocja i upowszechnianie działań fundacji,
  • współpraca z innymi organizacjami pozarządowymi w kraju i za granicą,
  • prowadzenie działań w mediach społecznościowych.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • doskonała znajomość mechanizmów funkcjonowanie polskiej służby zdrowia,
  • umiejętność wywierania wpływu na procesy tworzenia polityk publicznych,
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z dużą liczbą interesariuszy,
  • świetna znajomość języka polskiego (zarówno w piśmie jak i mowie),
  • swoboda w wystąpieniach publicznych i medialnych,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz komunikatywność,
  • umiejętność posługiwania się mediami społecznościowymi,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wyższe wykształcenie.

Oferujemy:

  • możliwość wywierania realnego wpływu na kształt systemu ochrony zdrowia w Polsce,
  • możliwość niesienia konkretnej pomocy osobom cierpiącym na choroby nowotworowe,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pracę w wyjątkowym zespole, gdzie liczy się każda osoba,
  • rozwój zawodowy.
17 total views, 1 today Print Job