Bank Gospodarstwa Krajowego zatrudni osobę na stanowisku Dyrektora Kreatywnego Fundacji

Bank Gospodarstwa Krajowego >5l stanowisko kierownicze/ Senior Level  Anywhere 8 Mar 2019

Odpowiedzialność i zadania:

  • Tworzenie konceptów kreatywno-strategicznych
  • Nadzorowanie całokształtu działań i realizacja wyznaczonej strategii fundacji
  • Koordynacje zespołu kreatywnego i utrzymanie wysokiej jakości jego pracy
  • Łączenie pracy wszystkich działów fundacji, zewnętrznych podwykonawców oraz klientów (strategia, dział obsługi klienta, zespół kreatywny i mediowy, studia filmowe, postprodukcja wszelkich materiałów wizualnych i dźwiękowych)
  • Nadzorowanie i koordynacja wszystkich etapów produkcji danej kampanii, lub produkcji
  • Kontrolowanie założonego budżetu na realizację celów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w branży kreatywnej, reklamowej
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Kreatywnego w dużej agencji reklamowej
  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym i wizualnym, pisaniu tekstów reklamowych i skryptów filmowych, wymyślaniu konceptów strategiczno-kreatywnych
  • Sprawne poruszanie się w nowoczesnych mediach
  • Szerokie portfolio zawierające prace graficzne, tekstowe, filmowe, kontentowe
  • Znajomość zasad animacji 2D i 3D
  • Znajomość reżyserii spotów filmowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność łatwego nawiązywania i budowania trwałych relacji
  • Pasja i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w fundacji zajmującej się promowaniem polskiej gospodarki
  • Ambitne zadania i ciekawe projekty o międzynarodowym zasięgu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Lokalizację biura w ścisłym centrum
69 total views, 2 today Print Job