Please register to apply for this job.

BGK poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik Projektów Fundacji

Bank Gospodarstwa Krajowego >5l stanowisko kierownicze/ Senior Level  Anywhere 5 Apr 2019

Odpowiedzialność i zadania:

  • Prowadzenie projektów realizowanych przez fundację (komunikacja filmowa, radiowa, prasowa, social media, digital, eventy oraz inne media i kanały komunikacji)
  • Wdrażanie strategii komunikacji wieloplatformowej
  • Analiza raportów i danych
  • Koordynacja pracy między działami fundacji a podwykonawcami zewnętrznymi, mediami i instytucjami państwowymi oraz międzynarodowymi
  • Prowadzenie nadzoru merytorycznego nad pracą projektową
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje organizacyjne oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadanie
  • Szeroka wiedza z zakresu kultury, sztuki, historii oraz historii gospodarczej Polski
  • Doświadczenie we współpracy z instytucjami państwowymi i międzynarodowymi oraz organizacjami pozarządowymi
  • Samodzielność przy realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami naraz
  • Umiejętność łatwego nawiązywania i budowania trwałych relacji
  • Pozytywnego nastawienia do klientów i współpracowników
  • Dobra prezentacja i pewność siebie
  • Pasja i zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatów zarządzania projektami

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w fundacji zajmującej się promowaniem polskiej gospodarki
  • Ambitne zadania i ciekawe projekty o międzynarodowym zasięgu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Lokalizację biura w ścisłym centrum
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, Pracowniczy Program Emerytalny)
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, narciarstwo, rowery, biegi, żeglarstwo
  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację
20 total views, 3 today Print Job