CASE poszukuje stażysty do działu komunikacji

CASE – Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych staż/ internship  Anywhere 9 Aug 2019

ZAKRES ZADAŃ:

  • wsparcie w przygotowywaniu i realizowaniu projektów komunikacyjnych oraz promocyjnych;
  • opracowywanie i tworzenie materiałów informacyjnych na stronę internetową;
  • tworzenie kontentu do kanałów social media;
  • wsparcie w organizacji wydarzeń;
  • aktualizacja baz danych.WYMAGANIA:
  • zainteresowanie tematyką promocji i komunikacji;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, kreatywność i innowacyjność w podejściu do wykonywania zadań;
  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu stroną internetową oraz kanałami social media (zwłaszcza Facebook i Twitter).

OFERUJEMY:

· zaświadczenie o odbytym stażu;

· poznanie od środka specyfiki pracy w think-tanku;

· pracę w międzynarodowym środowisku;

· elastyczny czas pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres jobs@case-research.eu.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 21 sierpnia 2019 r. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska.