CENTRUM NAUKI KOPERNIK poszukuje osoby do pracy na stanowisku: SPECJALISTA/KA – ASYSTENT/KA DYREKTORA NACZELNEGO

Centrum Nauki Kopernik 3-5l stanowisko średniego szczebla/ Mid Level  Anywhere 25 Jan 2019

Zakres obowiązków:

  • komunikacja z partnerami krajowymi i zagranicznymi,
  • przygotowywanie projektów wystąpień i prezentacji na konferencje w języku polskim i angielskim,
  • prowadzenie kluczowej korespondencji w języku polskim i angielskim,
  • zarządzanie kalendarzem spotkań Dyrektora Naczelnego CNK,
  • sporządzanie agendy oraz notatek ze spotkań,
  • kompleksowe organizowanie podróży krajowych i zagranicznych,
  • tworzenie zestawień, raportów oraz dokumentacji zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • biegłe posługiwanie się językiem polskim i angielskim w mowie i w piśmie,
  • umiejętność pisania wystąpień, raportów i oficjalnych listów,
  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu oraz w zmieniających się okolicznościach,
  • zaawansowane zdolności negocjacyjne i komunikatywne,
  • umiejętność dostosowania się do zmieniających się warunków pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu,

· ambitne wyzwania w nowoczesnej instytucji kultury,

· współpracę w przyjaznej atmosferze w zgranym kreatywnym zespole,

· możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

· benefity pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ZFŚS).

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV poprzez formularz aplikacyjny znajdujący się na stronie internetowej

do dnia 11.02.2019 r.

71 total views, 2 today Print Job