Centrum Sztuki Wsp贸艂czesnej Zamek Ujazdowski poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. promocji i komunikacji

Centrum Sztuki Wsp贸艂czesnej Zamek Ujazdowski 2-3l stanowisko ni偶szego szczebla/ Junior Level  Anywhere 1 Oct 2019

Centrum Sztuki Wsp贸艂czesnej Zamek Ujazdowski poszukuje os贸b na stanowisku: Specjalista / Specjalistka ds. promocja i komunikacja

Zadania

路 Kontakty z mediami w Polsce i za granic膮

路 Koordynacja promocji i komunikacji projekt贸w

Oczekiwania

路 Wykszta艂cenie humanistyczne

路 Do艣wiadczenie w pracy na stanowisku zwi膮zanym z komunikacj膮

路 Znajomo艣膰 rynku medialnego i reklamowego

路 Praktyka w kontaktach z mediami, osobiste kontakty z dziennikarzami

路 Umiej臋tno艣膰 przygotowania materia艂贸w zawartych i do艣wiadczenie we wsp贸艂pracy z grafikami

路 Bieg艂o艣膰 w obs艂udze narz臋dzi MS Office i umiej臋tno艣膰 efektywnego wykorzystania zasob贸w Internetu

路 Umiej臋tno艣膰 pos艂ugiwania si臋 poprawn膮 polszczyzn膮 w mowie i pi艣mie

路 Dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego w mowie i pi艣mie

路 Wiedza z zakresu kultury i sztuki

路 Komunikatywno艣膰, 艂atwo艣膰 w nawi膮zywaniu kontakt贸w

路 Wysoko rozwini臋te umiej臋tno艣ci organizacyjne i pracy zespo艂owej

Oferujemy

  • wszystkie i ciekawe prace w wa偶nej publicznej instytucji kultury, w pi臋cioosobowym zespole Dzia艂u Promocji i Komunikacji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prac臋
  • rozw贸j zawodowy i praca przy projektach artystycznych
  • praca w Zamku Ujazdowskim, pi臋knym obiekcie po艂o偶onym na Trakcie Kr贸lewskim, w centrum Warszawy
  • bezp艂atny wst臋p na wystawy i do kina
  • zakupy w ksi臋garni Art Bookstore, Qchni Artystycznej i Instalacje art. Bistro

Zg艂oszenia w postaci CV i listy motywacyjnych wniosk贸w o dostarczenie na adres: rekrutacje@u-jazdowski.pl do 18.10.2019.

Prosz臋 o dopisanie w aplikacji u偶ywaj膮cej klauzuli:

鈥濷艣wiadczam, 偶e wyra偶am zgod臋, aby Centrum Sztuki Wsp贸艂czesnej Zamek Ujazdowski,
z siedzib膮 w Warszawie przy ul. Jazd贸w 2 przeanalizowane w analizie moich danych osobowych, przedstawione w ca艂o艣ci przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na stanowisku spec. ds. promocja i komunikacja (zgodnie z ustaw膮 z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018, poz. 1000). oraz ich poprawiania, jak r贸wnie偶, 偶e podanie tych danych by艂o dobrowolne 鈥.