Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. promocji i komunikacji

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski 2-3l stanowisko niższego szczebla/ Junior Level  Anywhere 1 Oct 2019

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski poszukuje osób na stanowisku: Specjalista / Specjalistka ds. promocja i komunikacja

Zadania

· Kontakty z mediami w Polsce i za granicą

· Koordynacja promocji i komunikacji projektów

Oczekiwania

· Wykształcenie humanistyczne

· Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z komunikacją

· Znajomość rynku medialnego i reklamowego

· Praktyka w kontaktach z mediami, osobiste kontakty z dziennikarzami

· Umiejętność przygotowania materiałów zawartych i doświadczenie we współpracy z grafikami

· Biegłość w obsłudze narzędzi MS Office i umiejętność efektywnego wykorzystania zasobów Internetu

· Umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną w mowie i piśmie

· Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

· Wiedza z zakresu kultury i sztuki

· Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

· Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i pracy zespołowej

Oferujemy

  • wszystkie i ciekawe prace w ważnej publicznej instytucji kultury, w pięcioosobowym zespole Działu Promocji i Komunikacji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • rozwój zawodowy i praca przy projektach artystycznych
  • praca w Zamku Ujazdowskim, pięknym obiekcie położonym na Trakcie Królewskim, w centrum Warszawy
  • bezpłatny wstęp na wystawy i do kina
  • zakupy w księgarni Art Bookstore, Qchni Artystycznej i Instalacje art. Bistro

Zgłoszenia w postaci CV i listy motywacyjnych wniosków o dostarczenie na adres: rekrutacje@u-jazdowski.pl do 18.10.2019.

Proszę o dopisanie w aplikacji używającej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski,
z siedzibą w Warszawie przy ul. Jazdów 2 przeanalizowane w analizie moich danych osobowych, przedstawione w całości przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na stanowisku spec. ds. promocja i komunikacja (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018, poz. 1000). oraz ich poprawiania, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne ”.