Fundacja Centrum Praw Kobiet szuka osoby na stanowisko: PR/Event Manager

Fundacja Centrum Praw Kobiet 2-3l stanowisko niższego szczebla/ Junior Level  Anywhere 19 Jun 2019

Zadania:

• koordynacja działań PRowych i eventowych związanych z tym wydarzeniem

• przygotowywanie i dystrybucja komunikatów prasowych

• współpraca z blogerami, dziennikarzami, liderami opinii

• planowanie i organizacja konferencji prasowych i wydarzeń specjalnych

• zarządzanie komunikacją kryzysową

• reprezentowanie firmy w bezpośrednich kontaktach z mediami i innymi kluczowymi interesariuszami

Wymagania:

• doświadczenie przy organizacji eventów,

• duża samodzielność w działaniu,

• doświadczenie w pracy z mediami oraz w budowaniu relacji z dziennikarzami,

• zdolności organizacyjne

• dobra znajomość języka angielskiego,

• wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

• dyplomacja, umiejętność perswazji, entuzjazm, motywacja

Oferujemy:

• pracę w stabilnej organizacji z 25-letnim doświadczeniem,

• możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów,

• zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,

• elastyczność w sposobie zatrudnienia (samozatrudnienie, umowa o pracę),

• udział w ciekawych wydarzeniach o charakterze prospołecznym

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w terminie do 14 lipca 2019r. na adres mailowy:

rekrutacja@cpk.org.pl