Fundacja Civis Polonus poszukuje koordynatora projektu dot. powołania Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Fundacja Civis Polonus 2-3l stanowisko niższego szczebla/ Junior Level  Anywhere 9 Aug 2019

Główne obowiązki:

  • Koordynacja działań w projekcie zgodnie z harmonogramem.
  • Organizacja poszczególnych działań projektu (warsztatów, spotkań itp.) zgodnie z umową projektową i harmonogramem.
  • Rekrutacja uczestników i współpraca z ekspertami zewnętrznymi.
  • Czuwanie nad realizacją wskaźników i rezultatów.
  • Prawidłowe wydatkowanie budżetu w porozumieniu z personelem finansowym fundacji.
  • Kompletowanie dokumentacji (również finansowej) i sprawozdawczość z wykonanych działań projektowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w koordynowaniu projektów (min. 2 lata).
  • Otwartość na nowych ludzi i na nawiązywanie nowych kontaktów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zaangażowanie oraz umiejętności w prowadzeniu działań o charakterze organizacyjnym i logistycznym.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Dobra znajomości arkuszy kalkulacyjnych, edytorskich, korespondencyjnych (Excel, Word, Outlook).

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętności związane z obsługą finansową – przygotowywanie umów i rachunków, rachunków kosztów podróży, opisywanie merytoryczne faktur, pilnowanie budżetu itp.
  • Zainteresowanie tematem edukacji obywatelskiej, znajomość tematu młodzieżowych rad.

Oferujemy:

· Pracę w doświadczonym zespole zaangażowanym w rozwijanie edukacji obywatelskiej.

· Wartościową, pełną wyzwań pracę.

· Możliwość rozwoju i nauki nowych umiejętności.

· Praca w centrum Warszawy.

· Umowę na 0,4 – 0,5 etatu od września 2019 r.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie oferty: CV oraz listu motywacyjnego (prosimy o napisanie, dlaczego chce Pan/Pani pracować na tym właśnie stanowisku) na adres: katarzyna.chrapka@civispolonus.org.pl .

W tytule maila proszę wpisać „Praca – koordynator – Sejmik”.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Civis Polonus dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”