Fundacja DKMS obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Fundacja DKMS 3-5l stanowisko średniego szczebla/ Mid Level  Anywhere 9 Jan 2019

Job Description

Fundacja DKMS obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Zakres zadań osoby na tym stanowisku obejmuje:

  • Planowanie działań marketingowych dotyczących realizacji celów statutowych Fundacji DKMS
  • Inicjowanie nowych aktywności mających na celu zachęcenie kolejnych osób do zostania potencjalnymi Dawcami szpiku
  • Kompleksowa realizacja projektów i kampanii marketingowych (zawierających elementy offline i online)
  • Opracowywanie projektów graficznych materiałów marketingowych we współpracy z agencją
  • Redagowanie treści do materiałów marketingowych
  • Koordynacja prac związanych z organizacją corocznych konferencji Fundacji DKMS
  • Koordynacja prac związanych z prowadzeniem badań marketingowych
  • Współpraca z agencjami reklamowym oraz innymi partnerami zewnętrznymi
  • Współpraca z innymi działami Fundacji

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Praktyczna wiedza z obszaru marketingu / działań promocyjnych oraz narzędzi i technik marketingowych (offline oraz online)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku (warunek konieczny)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w realizacji projektów marketingowych nakierowanych na uzyskiwanie wymiernych efektów
  • Doświadczenie w organizacji konferencji lub spotkań zewnętrznych dla dużej grupy osób
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność tworzenia tekstów, tzw. „lekkie pióro”
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej
  • Umiejętności realizacji kilku projektów w jednym czasie
  • Pomysłowość, kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Zakres zadań umożliwiający ciągły rozwój kompetencji
  • Stabilną pracę w młodym i wysoko zmotywowanym zespole
  • Partnerska atmosfera pracy w zespole
  • Niekorporacyjny klimat organizacji ceniącej indywidualny wkład i inicjatywę
  • Przyjazną atmosferę pracy opartą o kulturę koleżeństwa, otwartości i współpracy
Z niecierpliwością czekamy na Twoje CV w językach polskim i angielskim.
66 total views, 1 today Print Job