Fundacja Fundusz Współpracy zatrudni osobę na stanowisku Junior Business Analyst

Fundacja Fundusz Współpracy <1r pierwsza praca/ Entry Level  Anywhere 8 Mar 2019

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • wsparcie organizacji meetupów w Polsce i Ukrainie
  • prowadzenie komunikacji ze startupami oraz partnerami instytucjonalnymi i biznesowymi projektu
  • prowadzenie komunikacji i promocji projektu w „social media”
  • wstępna analiza projektów zgłaszających się do projektu Polish-Ukrainian Startup Bridge
  • ścisła współpraca z zespołem i menadżerem projektu
  • uczestnictwo w spotkaniach/eventach branżowych
  • w przypadku nawiązania współpracy z Funduszem Simpact VC poszerzenie zadań o:
    • wstępna analiza projektów inwestycyjnych
    • przygotowywanie rekomendacji inwestycyjnych
    • wsparcie procesu inwestycyjnego

Czego oczekujemy:

  • student/-ka ostatnich lat lub absolwent uczelni wyższej (preferowane kierunki ekonomiczne lub pokrewne)
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego
  • rzetelności i samodzielności w wypełnianiu powierzonych obowiązków,
  • otwartość na nawiązywania relacji i nastawienie people friendly 🙂
  • bardzo dobre organizacji własnej pracy i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • radzenie sobie z wielozadaniowością i traktowanie dynamiki biznesu jako wyzwanie a nie problem

CO OFERUJEMY?

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • stabilną pracę z możliwością elastycznego grafiku dopasowanym do potrzeb projektu i Ciebie
  • współpracę w międzynarodowym zespole z zadaniami pełnymi różnorodnych wyzwań
  • możliwość rozwoju m.in. poprzez współpracę z Funduszem Simpact VC