Fundacja ING Dzieciom poszukuje osoby na stanowisko: Specjalist(k)a ds. komunikacji

Fundacja ING Dzieciom <1r pierwsza praca/ Entry Level  Anywhere 15 Apr 2019

Twoje zadania:

  • Komunikacja i dokumentowanie działań fundacji
    • pisanie tekstów (portale społecznościowe, strona www, artykuły
    • koordynowanie profili fundacji na social media
    • robienie i edycja zdjęć
    • tworzenie grafik
    • edycja strony www fundacji
  • Komunikacja z partnerami i beneficjentami fundacji oraz z wolontariuszami ING (rozmowy telefoniczne i kontakt mailowy)
  • Organizacja szkoleń i konferencji
  • Bieżący monitoring i archiwizacja treści nt. fundacji w Internecie

Nasze oczekiwania:

  • lekkie pióro – łatwość pisania tekstów dłuższych, jak i krótkich komunikatów
  • wiedza i doświadczenie w robieniu i obróbce zdjęć
  • znajomość social media
  • znajomość programów graficznych
  • zainteresowanie tematyką działań Fundacji ING Dzieciom
  • kreatywność, własne pomysły
  • samodzielność
  • wysoka kultura osobista i otwartość na ludzi
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do bezpośrednich kontaktów z dziećmi
  • chęć uczenia się

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie pracy w organizacjach społecznych
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość pracy przy ważnych programach społecznych
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • pracę w stabilnej, dojrzałej organizacji i z profesjonalnym zespołem w tym współpraca z ING Bankiem Śląskim
  • samodzielne biuro w siedzibie fundacji w Wiśle i nowoczesny sprzęt
  • umowę na 3-miesięczny okres próbny z perspektywą umowy o pracę na czas nieokreślony
  • możliwość rozwoju, w tym poprzez udział w szkoleniach
  • możliwość częściowej pracy zdalnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal pracuj.pl