Fundacja Instytut Studiów Wschodnich poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista w Dziale Programowym – Niemcy, Austria

Fundacja Instytut Studiów Wschodnich 2-3l stanowisko niższego szczebla/ Junior Level  Anywhere 15 May 2019

Opis stanowiska:

Prowadzenie kontaktów z państwami niemieckojęzycznymi w celu przygotowania i realizacji obecności gości z Niemiec i Austrii na konferencjach organizowanych przez fundację.

Wymagania:

    • Znajomość realiów politycznych i gospodarczych współczesnych Niemiec i Austrii;
    • Perfekcyjna znajomość języka niemieckiego;
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
    • Wysoka samodzielność merytoryczna i organizacyjna;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (preferowane: stosunki międzynarodowe, ekonomia);
    • Znajomość pakietu Microsoft Office.

    Dodatkowym plusem będzie wcześniejsze doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą i twórczą pracę przy niepowtarzalnym projekcie o zasięgu międzynarodowym,
  • możliwość wykorzystania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań,
  • samodzielność w działaniu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • stały kontakt z językiem
  •  wyjazdy krajowe i zagraniczne.