Fundacja „Krzyżowa” poszukuje osoby na stanowisko: specjalistka/specjalista ds. komunikacji i marketingu

Fundacja Krzyżowa tymczasowa/ interim  Anywhere 3 Jun 2019

Zakres obowiązków:

  • tworzenie materiałów na potrzeby komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej,
  • zarządzanie profilami Fundacji w social mediach oraz zasilanie ich treściami,
  • nadzorowanie i aktualizacja treści na stronach www,
  • pozyskiwanie na bieżąco informacji służących do tworzenia materiałów PR,
  • kontakt z dziennikarzami,
  • monitoring mediów i Internetu,
  • tworzenie prostych materiałów graficznych,
  • obsługa półprofesjonalnego sprzętu fotograficznego,
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi,
  • wspieranie działaniami PR wszystkich działów Fundacji,
  • dokumentowanie (foto, wideo) wydarzeń realizowanych przez Fundację.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: dziennikarstwo i komunikacja społeczna, marketing, PR, filologia,
  • znajomość narzędzi i platform wykorzystywanych w komunikacji zewnętrznej oraz narzędzi do monitoringu prasy i Internetu,
  • znajomość platform społecznościowych,
  • podstawowa znajomość html, css,
  • biegła znajomość MS Office,
  • obsługa dowolnego programu graficznego,
  • praca pod presją czasu,
  • umiejętność organizacji  pracy własnej,
  • komunikatywność i kreatywność.

Kluczowe kompetencje:

  • dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym i dynamicznym zespole Fundacji „Krzyżowa”,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – umowa na zastępstwo,
  • zadaniowy system pracy pozwalający na dużą elastyczność w zarządzaniu swoim czasem,
  • możliwość zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego.

Wymagane dokumenty:

  1. Życiorys z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie na potrzeby prowadzonej rekrutacji”.
  2. W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnym naborze na podobne stanowisko pracy, prowadzonym przez Fundację „Krzyżowa” prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez okres najbliższych 12 miesięcy: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach na to samo lub podobne stanowisko pracy, prowadzonych przez Fundację „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego przez okres 12 miesięcy od dnia rozpoczęcia naboru”.

Termin i sposób składania dokumentów:

Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać do dnia: 17.06.2019 r., na adres mailowyrekrutacja@krzyzowa.org.pl lub w przypadku braku takiej możliwości, dopuszcza się złożenie oferty osobiście w siedzibie Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego, Krzyżowa 7, 58-112 Grodziszcze lub przesłanie pocztą na adres: Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego, Krzyżowa 7, 58-112 Grodziszcze.

Dokumenty aplikacyjne należy opatrzyć opisem „oferta pracy na stanowisko specjalistka/specjalista ds. komunikacji i marketingu”.