Fundacja na rzecz Nauki Polskiej poszukuje osoby na stanowisko: Koordynator/ka Programu Mi臋dzynarodowe Agendy Badawcze

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej 2-3l stanowisko ni偶szego szczebla/ Junior Level  Anywhere 1 Oct 2019

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej poszukuje os贸b na stanowisku: Koordynator / ka Program Mi臋dzynarodowej Agendy Badawczej

nr ref .:聽 8/09/2019 / DP
miejsce pracy: 聽Warszawa

G艂贸wne zadania:

  • organizacja procesu oceny projekt贸w na etapie ich realizacji,
  • wsp贸艂praca z ekspertami z kraju i zagranicy,
  • udzia艂 w procesie rekrutacji strategii projekt贸w,
  • kontakt z grantobiorcami i uzyska膰 umowy dotycz膮ce realizacji projekt贸w,
  • wsp贸艂praca z instytucjami naukowymi w Polsce i za granic膮,
  • udzia艂 w promowaniu projekt贸w.

Wymagania:

  • stopie艅 naukowy lub rozpocz臋te studia doktoranckie,
  • minimum 2-letnie do艣wiadczenie w zarz膮dzaniu lub realizacji projekt贸w finansowanych ze 艣rodk贸w publicznych o wysokim potencjale wdro偶eniowym,
  • minimalne do艣wiadczenie w pracy w 艣rodowisku og贸lnym,
  • bieg艂a znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego,
  • doskona艂a organizacja pracy i zdolno艣ci analityczne,
  • bardzo dobra znajomo艣膰 pakietu MS Office,
  • umiej臋tno艣膰 pracy w zespole,
  • zdolno艣ci komunikacyjne i wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • do艣wiadczenie w realizacji projekt贸w finansowanych ze 艣rodk贸w Unii Europejskiej,
  • znajomo艣膰 drugiego j臋zyka obcego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prac臋 na czas us艂ugi do 3 lat,
  • pakiet benefit贸w pozap艂acowych,
  • szkolenia oraz mo偶liwo艣ci zatwierdzenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane ofert膮 prosimy o przes艂anie CV oraz list膮 motywacyjnego 聽(z zaznaczonym nr ref .: 8/09/2019 / DP) na adres:聽 rekrutacja@fnp.org.pl
Termin nadsy艂ania zg艂osze艅 up艂ywa w dniu * 25 pa藕dziernika 2019 roku. *

Uprzejmie informujemy, 偶e nie zwracamy nades艂anych ofert. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Na wniosek proszony o dopisanie klauzuli:

Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji przeprowadzonego przez Fundacj臋 na rzecz Nauki Polskiej zgodnie z tre艣ci膮 art. 6 ust. 1 lit. a dyrektywa Parlamentu Europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os贸b korzystaj膮cych z po艂膮czenia z przetwarzaniem danych osobowych i dotyczy膰 wolnego przesy艂ania takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 / WE (Og贸lne rozporz膮dzenie o Ochronie Danych).

Poinformowany, poinformowany mnie, Administratora Danych Osobowych jest Fundacja na rzecz Nauki Polskiej z siedzib膮 w Warszawie (02-611) przy ul. I. Krasickiego 20/22; us艂ugi dost臋pu do danych osobowych, prawo do sprostowania danych osobowych, prawo do ograniczenia danych osobowych, prawo do przenoszenia danych do innego administratora, prawo do usuwania danych osobowych, prawo do uwzgl臋dnienia sprzeciwu wobec zastosowania danych, prawo do cofni臋cia zgody, a tak偶e prawo przekazane raporty do Prezesa Urz臋du Ochrony Danych Osobowych. Moje dane osobowe s膮 przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych od momentu ich poznania przez okres 6 m-cy od czasu zako艅czenia procesu rekrutacji. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w zakresie danych osobowych zawartych jest pod adresem e-mail聽iodo@fnp.org.pl . Podanie Pani / Pana danych osobowych jest konieczne w celu realizacji procesu rekrutacji. Pani / Pana dane osobowe nie musz膮 by膰 obs艂ugiwane w spos贸b zautomatyzowany. Pani / Pana dane udost臋pnione w procesie rekrutacji