Fundacja na rzecz Nauki Polskiej poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista/ka ds. Komercjalizacji Projekt贸w

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej 2-3l stanowisko ni偶szego szczebla/ Junior Level  Warszawa, mazowieckie, Poland 9 Oct 2018

G艂贸wne zadania:

  • Bie偶膮ca wsp贸艂praca z zespo艂ami badawczymi i firmami typu start-up oraz wspieranie procesu komercjalizacji (skauting technologiczny);
  • Wsp贸艂praca z partnerskimi funduszami wysokiego ryzyka (typu seed lub VC);
  • Wsp贸艂praca z instytucjami otoczenia biznesowego (parki technologiczne, akceleratory, programy inkubacyjne, centra transferu technologii, itp.);
  • Wsp贸艂praca z instytucjami naukowymi oraz instytucjami wspieraj膮cymi procesy transferu technologii w Polsce i za granic膮;
  • Promowanie oferty wsparcia Fundacji dla projekt贸w naukowych o potencjale komercyjnym.

Wymagania:

  • stopie艅 naukowy (preferowane dziedziny: nauki techniczne, biotechnologia, chemia, fizyka),
  • bieg艂a znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego,
  • znajomo艣膰 zagadnie艅 transferu technologii,
  • do艣wiadczenie pracy w 艣rodowisku mi臋dzynarodowym, preferowany zagraniczny sta偶 naukowy,
  • samodzielno艣膰,
  • doskona艂a organizacja pracy i zdolno艣ci analityczne,
  • bardzo dobra znajomo艣膰 pakietu MS Office,
  • umiej臋tno艣膰 pracy w zespole, zdolno艣ci komunikacyjne i wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjno艣膰, gotowo艣膰 do krajowych i zagranicznych wyjazd贸w s艂u偶bowych.

Mile widziane:

  • do艣wiadczenie w prowadzeniu prac B+R zako艅czonych wdro偶eniami
  • do艣wiadczenie w pracy w firmie wysokich technologii, w szczeg贸lno艣ci w start-up-ach lub funduszach VC,
  • dodatkowe studia lub kursy z zakresu ekonomii, finans贸w lub zarz膮dzania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prac臋,
  • pakiet specjalistycznych szkole艅 z zakresu zarz膮dzania projektami komercjalizacji, prawa patentowego, prawa handlowego i inwestycji kapita艂owych oraz mo偶liwo艣膰 sta艂ego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane ofert膮 prosimy o przes艂anie CV oraz listu motywacyjnego
(z zaznaczonym nr ref.: 05/10/2018/FNP) na adres:聽rekrutacja@fnp.org.pl