Fundacja Ocalenie poszukuje osoby na stanowisko: Koordynator(ka) programu

Fundacja Ocalenie na zlecenie/ freelancer  Anywhere 12 Apr 2019

Refugees Welcome Polska

Obowiązki:

  • całościowa koordynacja programu,
  • rekrutacja wolontariuszy oraz organizacja spotkań i szkolenia wolontariuszy,
  • organizacja i wspieranie zadań realizowanych przez wolontariuszy,
  • rekrutacja uczestników programu oraz organizacja wydarzeń i spotkań
  • rekrutacja i utrzymywanie kontaktu z właścicielami mieszkań udostępniającymi lub wynajmującymi pokoje na potrzeby Programu,
  • prowadzenie procesu łączenia uczestników programu z właścicielami mieszkań oraz organizacja przeprowadzek,
  • współpraca z personelem Fundacji Ocalenie zaangażowanym w pomoc dla cudzoziemców objętych programem, osobami zajmującymi się komunikacją i fundraisingiem, osobami koordynującymi inne programy oraz z zarządem fundacji,
  • przygotowywanie okresowych raportów merytorycznych.

Wymagania:

  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego,
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność,
  • zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobre umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole,
  • umiejętność organizowania i koordynowania działań innych osób,
  • otwartość na pracę w międzykulturowym środowisku i na rzecz integracji cudzoziemców,
  • prawo do podjęcia zatrudnienia w Polsce od zaraz (dotyczy osób, które muszą posiadać zezwolenie na pracę w Polsce).

Mile widziane:

  • doświadczenie w koordynacji działań i pracy zespołu,
  • doświadczenie w pracy z cudzoziemcami,
  • znajomość innych języków obcych przydatnych w pracy z uchodźcami w Polsce,

Oferujemy:

  • współpracę od 22 kwietnia 2019 r.,
  • szacowany wymiar czasowy zaangażowania to 80 godzin miesięcznie,
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie (zadaniowy charakter pracy),
  • wynagrodzenie miesięczne 2400 zł brutto,
  • pracę w fajnym, międzykulturowym zespole,
  • możliwość samodzielnego prowadzenia ambitnego projektu, ze wsparciem merytorycznym zespołu Fundacji Ocalenie.

Wymagana forma składania oferty (oferty niespełniające poniższych wymagań mogą zostać wyłączone z procesu rekrutacji):

  • CV (tylko w języku polskim) prosimy przesyłać na adres: praca@ocalenie.org.pl do dnia 14 kwietnia 2019 r.,
  • w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: “koordynacja RWP”.
11 total views, 3 today Print Job