Fundacja Orange zatrudni specjalistę/specjalistkę ds. komunikacji i promocji

Fundacja Orange 3-5l stanowisko średniego szczebla/ Mid Level  Anywhere 1 Mar 2019

Twoje główne zadania:

  • współpraca z zespołem i partnerami projektu w zakresie działań komunikacyjnych w 4-letnim projekcie skierowanym do ponad 75 000 nauczycieli z całej Polski, zawierającym w swoim zakresie przekazanie i rozliczenie ok. 100 grantów na sumę ok. 40 mln PLN (3 tury naboru grantobiorców, w każdej około 30 grantów),
  • odpowiedzialność za działania komunikacyjne i wizerunkowe w projekcie,
  • opracowanie strategii komunikacji ,
  • PR i komunikacja w social media,
  • opracowanie identyfikacji wizualnej projektu,
  • współpraca z podwykonawcami – grafikiem, redaktorem, wpierającymi opracowanie narzędzi i treści do komunikacji,
  • opracowanie materiałów do rekrutacji grantobiorców i nauczycieli do projektu,
  • opracowanie materiałów prasowych,
  • współpraca z partnerem odpowiadającym za stworzenie platformy projektu,
  • organizacja konferencji podsumowującej i inne działania promujące efekty projektu.

Nasze oczekiwania:

  • min. 3 lata doświadczenia w komunikacji/PR/marketingu,
  • kreatywność,
  • wysokie zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
  • systematyczność, odpowiedzialność,
  • gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • pracę w zaangażowanym zespole, który chce zmieniać edukację na lepsze,
  • umowę o pracę (0,75 etatu) przez 48 miesięcy (początek kwiecień 2019),
  • pracę w Warszawie,
  • możliwość zaangażowania w przyszłości w inne programy i działania Fundacji Orange,
  • pakiet medyczny i sportowy.

Prosimy o przesłanie CV na adres Lucja.Kornaszewska-Antoniuk@orange.com do dnia 11.03.2019.

Prosimy o zamieszczenie w treści e-maila swoich oczekiwań finansowych na ww. stanowisku oraz o wskazanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości.

26 total views, 1 today Print Job