Fundacja Orange zatrudni specjalist臋/specjalistk臋 ds. komunikacji i promocji

Fundacja Orange 3-5l stanowisko 艣redniego szczebla/ Mid Level  Anywhere 1 Mar 2019

Twoje g艂贸wne zadania:

  • wsp贸艂praca z zespo艂em i partnerami projektu w zakresie dzia艂a艅 komunikacyjnych w 4-letnim projekcie skierowanym do ponad 75 000 nauczycieli z ca艂ej Polski, zawieraj膮cym w swoim zakresie przekazanie i rozliczenie ok. 100 grant贸w na sum臋 ok. 40 mln PLN (3 tury naboru grantobiorc贸w, w ka偶dej oko艂o 30 grant贸w),
  • odpowiedzialno艣膰 za dzia艂ania komunikacyjne i wizerunkowe w projekcie,
  • opracowanie strategii komunikacji ,
  • PR i komunikacja w social media,
  • opracowanie identyfikacji wizualnej projektu,
  • wsp贸艂praca z podwykonawcami – grafikiem, redaktorem, wpieraj膮cymi opracowanie narz臋dzi i tre艣ci do komunikacji,
  • opracowanie materia艂贸w do rekrutacji grantobiorc贸w i nauczycieli do projektu,
  • opracowanie materia艂贸w prasowych,
  • wsp贸艂praca z partnerem odpowiadaj膮cym za stworzenie platformy projektu,
  • organizacja konferencji podsumowuj膮cej i inne dzia艂ania promuj膮ce efekty projektu.

Nasze oczekiwania:

  • min. 3 lata do艣wiadczenia w komunikacji/PR/marketingu,
  • kreatywno艣膰,
  • wysokie zdolno艣ci organizacyjne i komunikacyjne,
  • systematyczno艣膰, odpowiedzialno艣膰,
  • gotowo艣膰 do podr贸偶y s艂u偶bowych.

Oferujemy:

  • prac臋 w zaanga偶owanym zespole, kt贸ry chce zmienia膰 edukacj臋 na lepsze,
  • umow臋 o prac臋 (0,75 etatu) przez 48 miesi臋cy (pocz膮tek kwiecie艅 2019),
  • prac臋 w Warszawie,
  • mo偶liwo艣膰 zaanga偶owania w przysz艂o艣ci w inne programy i dzia艂ania Fundacji Orange,
  • pakiet medyczny i sportowy.

Prosimy o przes艂anie CV na adres Lucja.Kornaszewska-Antoniuk@orange.com do dnia 11.03.2019.

Prosimy o zamieszczenie w tre艣ci e-maila swoich oczekiwa艅 finansowych na ww. stanowisku oraz o wskazanie nazwy stanowiska w temacie wiadomo艣ci.