Fundacja Polski Instytut Filantropii zatrudni Dyrektora Fundacji

Zadania:

  • udział w tworzeniu i realizacji strategii rozwoju Fundacji i jej projektów,
  • kierowanie bieżącą pracą,
  • budowanie relacji z instytucjami, firmami i urzędami,
  • współpraca z mediami, działania wizerunkowe i promocyjne,
  • koordynacja zespołu wolontariuszy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dobra organizacja pracy, przedsiębiorczość i kreatywność,
  • umiejętność budowania relacji z ludźmi i sprawnego komunikowania się,
  • umiejętność pisania tekstów, listów i pism,
  • biegłość w obsłudze mediów społecznościowych,
  • czynna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość środowiska organizacji pozarządowych.

Oferujemy:

  • dobrze wyposażone miejsce pracy w biurze zlokalizowanym w ścisłym centrum Krakowa,
  • udział w ciekawych projektach zmieniających krajobraz społeczny w Polsce,
  • uczciwe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Kandydatury zawierające aktualne CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres praca@pif.org.pl. Odpowiemy wybranym kandydatom.