Please register to apply for this job.

Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia ogłasza nabór na stanowisko: Dyrektor Zarządzający

Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia >5l stanowisko kierownicze/ Senior Level  Anywhere 7 Jan 2019

Obowiązki:

  • Kierowanie fundacją pod kątem gospodarczym i operacyjnym.
  • Organizowanie, kontrolowanie i delegowania zadań zespołu.
  • Zarządzanie indywidualnymi ścieżkami rozwoju pracowników.
  • Nadzór nad jakością realizowanych projektów, współpraca z sieciami instytucji oraz zleceniodawcami i podwykonawcami.
  • Realizowanie założeń budżetowych.
  • Współtworzenie strategii rozwoju.
  • Nadzorowanie realizacji projektów unijnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub społeczne.
  • Doświadczenie w realizacji projektów unijnych min. 5 lat.
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem min. 10 lat.
  • Doświadczenie w zarządzaniu firmą, oddziałem, poparte sukcesami.
  • Wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu standardów jakości i organizacji.
  • Bardzo mocno rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz entuzjazm do działania.
  • Zaangażowanie i skuteczność w wykonywanej pracy.
  • Sieć kontaktów umożliwiająca sprawną realizację projektów krajowych i zagranicznych.
  • Zdolności negocjacyjne.
  • Mile widziane doświadczenie na polu międzynarodowym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Urozmaiconą i ambitną pracę, uwarunkowaną wyzwaniami społecznymi.
  • Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z części stałej oraz nagrody.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
21 total views, 1 today Print Job