Helsińska Fundacja Praw Człowieka poszukuje osoby na stanowisko Specjalistki/Specjalisty ds. PR

Helsińska Fundacja Praw Człowieka <1r pierwsza praca/ Entry Level  Anywhere 29 May 2019

Główne zadania:

· wdrażanie strategii komunikacji HFPC;

· obsługa mediów społecznościowych HFPC – tworzenie treści, publikacja, monitoring;

· współpraca z zespołem w zakresie prowadzenia bieżącej komunikacji;

· bieżąca obsługa projektów i nadzór nad harmonogramem;

· współpraca z dziennikarkami/dziennikarzami;

· współpraca z zespołem ekspertów i ekspertek HFPC oraz partnerami zewnętrznymi;

· organizacja i promocja wydarzeń, m.in. debat i konferencji;

· tworzenie materiałów promocyjnych;

· przygotowywanie materiałów informacyjnych;

· obsługa narzędzi do komunikacji mailowej z bazą kontaktów;

· wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi komunikacyjnych, w tym zarządzanie stroną internetową.

Wymagania:

· wykształcenie wyższe,

· min. rok doświadczenia w pracy w obszarze PR lub marketingu;

· ugruntowane relacje z dziennikarzami/dziennikarkami;

· znajomość narzędzi i programów do wysyłki mailingów i tworzenia grafik (pakiet Adobe);

· doświadczenie w zarządzaniu stroną www (np. WordPress);

· znajomość systemów CRM;

· umiejętność współpracy z dużym zespołem;

· bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem);

· doskonała organizacja pracy, dokładność i obowiązkowość;

· zainteresowanie sprawami społecznymi i tematyką ochrony praw człowieka.

Oferujemy

· pracę w jednej z najstarszych i największych europejskich organizacji pozarządowych działających na rzecz praw człowieka;

· umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia docelowo na czas nieokreślony;

· wynagrodzenie w przedziale 4200-4500zł brutto w zależności od kompetencji.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@hfhr.pl do 14 czerwca 2019 r. W temacie maila prosimy wpisać „Specjalistka/Specjalista ds. PR”.