Inicjatywa „Efektywna Polska” poszukuje lidera/liderki

Efektywna Polska 3-5l stanowisko średniego szczebla/ Mid Level  Warszawa, mazowieckie, Poland 2 Oct 2018

Do zadań lidera lub liderki „Efektywnej Polski” należeć będzie:

  • Opracowanie strategii i programu działania
  • Regularne formułowanie stanowisk i opinii organizacji
  • Pozyskiwanie środków na działanie fundacji
  • Utrzymywanie relacji z członkami organizacji i jej reprezentacja na spotkaniach branżowych

Aby skutecznie realizować te zadania niezbędne jest:

  • Kilkuletnie doświadczenie w projektach z zakresu public affairs
  • Doskonałe kompetencje komunikacyjne
  • Znajomość zagadnień dotyczących polityki klimatycznej i efektywności energetycznej Doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołami
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe

W zamian za pomoc w skutecznej transformacji oferujemy:

  • Udział w unikalnym przedsięwzięciu z zakresu kształtowania polityk publicznych
  • Możliwość współpracy z największymi europejskimi organizacjami eksperckimi w zakresie efektywności energetycznej
  • Elastyczny model współpracy w niepełnym wymiarze godzin (równowartość ½ etatu)

Rekrutacja:

Osoby zainteresowane ofertą są proszone o przesłanie CV i listu motywacyjnego (oba dokumenty w języku polskim) na adres 2050mz@gmail.com. Prosimy także o podanie dwóch rekomendacji (telefon, imię i nazwisko).

Na podany adres mailowy można również nadsyłać dodatkowe pytania. Mam zamiar odpowiadać na pytania mailem.

Na zgłoszenia oczekujemy do 15 października 2018 roku.

56 total views, 2 today Print Job