Instytut Badań Edukacyjnych poszukuje osoby do Zespołu Rozwoju Projektów w IBE na stanowisko: Starszy Specjalista ds. Rozwoju Projektów w Instytucie Badań Edukacyjnych

Instytut Badań Edukacyjnych 2-3l stanowisko niższego szczebla/ Junior Level  Anywhere 10 Jul 2019

Główne obowiązki:

  • planowanie i koordynacja prac związanych z przygotowywaniem i składaniem ofert przetargowych/konkursowych oraz wniosków o dofinansowanie/granty na projekty krajowe
    i międzynarodowe,
  • przygotowywanie treści do części pozamerytorycznych oraz merytorycznych (we współpracy
    z ekspertami z danego obszaru); oferty i wnioski są najczęściej składane w ramach takich programów jak: Twinning, EuropeAid, PO WER, Erasmus+, Horizon 2020 itp.,
  • monitorowanie ogłaszanych konkursów i przetargów krajowych i międzynarodowych oraz analizowanie ich regulaminów i wytycznych,
  • inicjowanie i rozwijanie współpracy z partnerami krajowymi i zagranicznymi (w języku angielskim) oraz prowadzenie komunikacji mailowej i udział w spotkaniach,
  • aktywne poszukiwanie pomysłów na nowe projekty i źródła finansowania
    w różnych obszarach działalności Instytutu Badań Edukacyjnych.

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu, realizacji lub rozliczaniu projektów międzynarodowych,
  • znajomość krajowych i międzynarodowych programów (np. Twinning, EuropeAid, PO WER, Erasmus+, Horizon 2020 itp.) współfinansowanych ze środków unijnych oraz podstawowych zasad ich realizacji,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie,
  • proaktywność i umiejętność szukania rozwiązań,
  • wysoki poziom odpowiedzialności za powierzane zadania i samodzielność w ich realizacji,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność koordynacji prac grupy osób (szczególnie umiejętność zaplanowania procesu przygotowania oferty/wniosku, nadzorowanie zgodności prac
    z harmonogramem i rozdzielanie zadań),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • łatwość w pisaniu tekstów i formułowaniu argumentów,
  • łatwość w nawiązywaniu współpracy i prowadzeniu bieżącej komunikacji,
  • praktyczna znajomość obsługi Pakietu MS Office.

Dodatkowy atut:

  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert/wniosków w obszarze edukacji i/lub rynku pracy,
  • doświadczenie w pracy w administracji publicznej, firmach consultingowych lub organizacjach pozarządowych.

Oferujemy:

  • pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Zespole, który lubi swoją pracę,
  • elastycznośći samodzielność działania w odniesieniu do zakresu zadań,
  • pracę w instytucie badawczym o długiej tradycji i bogatym doświadczeniu,
  • współpracę z najlepszymi badaczami i ekspertami w swoich dziedzinach,
  • możliwość rozwoju i awansu.

Warunki zatrudnienia:

  • wynagrodzenie zasadnicze: 6500.00 zł brutto (z możliwością wzrostu wynagrodzenia przy bardzo dobrej ocenie pracy),
  • możliwość nagród okresowych za wyniki i osiągnięcia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1 etatu,
  • pierwsza umowa na okres próbny z perspektywą zawarcia umowy na czas określony.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie do 28.07.2019 aplikacji (cv i lm)