INSTYTUT ROZWOJU MIAST I REGIONÓW poszukuje osoby na stanowisko: Zastępca dyrektora ds. naukowych

INSTYTUT ROZWOJU MIAST I REGIONÓW >5l stanowisko kierownicze/ Senior Level  Anywhere 22 May 2019

Zakres zadań:

  • nadzór merytoryczny nad planowaniem i realizacją badań naukowych
  • prowadzenie wspólnie z Radą Naukową oceny aktywności kadry naukowej Instytutu
  • koordynacja merytoryczna współpracy naukowej z instytucjami krajowymi i  zagranicznymi
  • inne zadania powierzone przez dyrektora Instytutu wynikające z potrzeb i organizacji naukowej i badawczo-rozwojowej pracy Instytutu.

Osoba chcąca ubiegać się o to stanowisko powinna:

  • posiadać stopień naukowy dr habilitowanego lub tytuł naukowy profesora
  • posiadać w dorobku przynajmniej 6 publikacji naukowych z zakresu dyscyplin: geografia i gospodarka przestrzennej i/lub urbanistyka w tym min. 3 w zagranicznych czasopismach naukowych
  • znać język angielski
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kierowaniu projektami naukowymi lub badawczo-rozwojowymi,  w tym międzynarodowymi

Z zatrudnieniem w Instytucie będzie wiązała się konieczność podpisania:

  • umowy o zakazie prowadzenia działalności konkurencyjnej
  • oświadczenie o reprezentowanej dyscyplinie naukowej: geografia i gospodarka przestrzenna lub architektura i urbanistyka
  • oświadczenie upoważniające IRMiR do zaliczenia do liczby pracowników prowadzących działalność naukową, tzw. liczby N.

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na stanowisku naukowym profesora IRMiR
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy poprzedzoną okresem próbnym
  • dodatkową opiekę medyczną – częściowo odpłatną
  • pakiet sportowy – częściowo odpłatny

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny
  • wykaz dorobku naukowo-badawczego w tym: publikacji naukowych, prac niepublikowanych, staży naukowych i zawodowych, uczestnictwo w projektach naukowo-badawczych,