Instytut Spraw Publicznych poszukuje osoby na stanowisko: Główny badacz (Leader researcher) w projekcie NIEM

Instytut Spraw Publicznych część etatu/ part time  Warszawa, mazowieckie, Poland 29 Oct 2018

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  1. Zbieranie danych potrzebnych do wypełniania kwestionariusza w wybranych obszarach badania realizowanego w projekcie
  2. Udział w wypełnianiu i analizie kwestionariusza online w bazie danych we współpracy z pozostałymi badaczami i badaczkami
  3. Koordynacja krajowych prac badawczych zgodnych z założeniami i harmonogramem realizacji działania
  4. Opracowanie koncepcji raportu krajowego z zespołem badawczym i zespołem rzeczniczym
  5. Opracowanie wybranej części raportu krajowego przy współpracy z pozostałymi autorami i autorkami (2 raporty do 2021)
  6. Prezentacja i promocja wyników badań krajowych wśród interesariuszy projektu
  7. Współpraca z liderem badania w projekcie – Migration Policy Group
  8. Opracowanie wkładu do raportów porównawczych (2 raporty do 2021)
  9. Konsultacja prac badawczych realizowanych w krajach partnerskich
  10. Tworzenie i redakcja merytoryczna tekstów na stronę projektu
  11. Udział w spotkaniach projektowych

OFERUJEMY

  1. Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę w wymiarze 0,5 etatu/ w wymiarze 80 godzin miesięcznie w przypadku wyboru formy zatrudnienia w postaci umowy cywilno-prawnej (umowa o świadczenie usług) na czas trwania projektu, tj. do 30.09.2021 r.
  2. Pracę w międzynarodowym środowisku
  3. Duże możliwości rozwoju zawodowego
  4. Miejsce pracy: siedziba Fundacji Instytut Spraw Publicznych (w przypadku umowy o pracę) albo zdalna (w przypadku umowy cywilno – prawnej)
  5. Wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji: 3200- 4600 zł brutto

KWALIFIKACJE WYMAGANE

  1. Doświadczenie w prowadzeniu badań nad migracjami, zwłaszcza migracją przymusową i wśród beneficjentów ochrony międzynarodowej
  2. Doświadczenie w opracowywaniu publikacji w tematyce migracji, zwłaszcza dotyczących migracji przymusowej i beneficjentów ochrony międzynarodowej
  3. Doświadczenie w koordynacji projektów badawczych
  4. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

KWALIFIKACJE POŻĄDANE

  1. Doświadczenie we współpracy międzynarodowej lub wielostronnej

OPIS PROCESU REKRUTACYJNEGO

Rekrutacja przebiega dwuetapowo:

  1. Aplikacje elektroniczne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV z informacją o wynagrodzeniu, listu motywacyjnego w języku angielskim oraz listy publikacji na adres: isp@isp.org.pl. W tytule maila prosimy o podanie stanowiska, o jakie się Państwo ubiegają. W treści maila należy wskazać oczekiwane wynagrodzenie ryczałtowe brutto.

Przyjmowanie zgłoszeń: do 05.11.2018 r.

38 total views, 1 today Print Job