Instytut WiseEuropa poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko: Menadżera ds. PR i komunikacji

Instytut WiseEuropa >5l stanowisko kierownicze/ Senior Level  Warszawa, mazowieckie, Poland 31 Oct 2018

Oczekiwania:

  • Ukończone studia magisterskie,
  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze PR i Komunikacji,
  • Naturalne zainteresowanie sprawami publicznymi i bardzo dobra orientacja w aktualnych wydarzeniach związanych z politykami publicznymi,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze energetyki/klimatu, rynku pracy, cyfryzacji/nowych technologii,
  • Doświadczenie w planowaniu i opracowywaniu dokumentów strategicznych,
  • Umiejętność pisania klarownych i poprawnych stylistycznie tekstów po polsku,
  • Dbałość o szczegóły,
  • Systematyczność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność proaktywnego nawiązywania kontaktów (networking)
  • Kultura osobista.

Zakres obowiązków:

  • Kształtowanie wizerunku Fundacji;
  • Opracowywanie i wdrażanie planów promocyjno-marketingowych Fundacji, w ścisłej współpracy z Zarządem;
  • Odpowiedzialność za budżety komunikacyjne;
  • Kontakty z mediami – w tym m.in. kontakty robocze, organizowanie spotkań, przygotowywanie materiałów;
  • Nadzór strategiczny i obsługa stron www Fundacji i profili w mediach społecznościowych;
  • Kontakty z interesariuszami;
  • Organizacja konferencji, eventów i spotkań z interesariuszami;
  • Nadzór nad produkcją publikacji i wydawnictw Fundacji;
  • Nadzór i współpraca z podwykonawcami – grafikami, drukarniami, tłumaczami, fotografami i innymi poddostawcami;
  • Udział w realizacji projektów prowadzonych przez Fundację, w tym zagranicznych (konieczność komunikacji w języku angielskim);
  • Nadzór nad warstwą komunikacyjną zawartą w projektach;, w tym projektach finansowanych z funduszy unijnych polskich i zagranicznych;
  • Udział i pozyskiwanie nowych projektów;
  • Prowadzenie, w porozumieniu z zarządem i dyrektorem zarządzającym, komunikacji wewnętrznej;
  • Przygotowywanie monitoringów, analiz i raportów z obszaru komunikacji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w czołowej, niezależnej instytucji badawczej w Polsce,
  • pracę w instytucji biorącej aktywny udział w debacie publicznej oraz udział w projektach badawczych przyczyniających się do poprawy realizacji polityk publicznych w Polsce,
  • elastyczną kulturę pracy.

Oferty zawierające CV prosimy przesłać za adres: wojciech.bialozyt@wise-europa.eu

33 total views, 1 today Print Job