Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: główny specjalista

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju  >5l stanowisko kierownicze/ Senior Level  Anywhere 9 Sep 2019

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko: główny specjalista

w Biurze Obsługi Pełnomocnika Rządu do spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej

ZAKRES ZADAŃ

  • analizować, m.in. społeczno-finansowe, finansowo-ekonomiczne i zarządczo-organizacyjne na potrzeby przygotowania dokumentów strategicznych / polityk z zakresu energetyki
  • koordynowanie i udział w procesie decyzyjnym w Unii Europejskiej w ramach zgodności Pełnomocnika
  • pełni funkcję międzynarodowej współpracy i wielostronnej Pełnomocnika Rządu do spraw Strategicznej Infrastruktury

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Wykształcenie: wyższe w zakresie międzynarodowych umów
  • doświadczenie zawodowe: co najmniej 5 lat w zakresie współpracy lub w zakresie związanym ze stosowaniem lub interpretacją praw UE
  • język angielski na poziomie C1
  • znajomość języka francuskiego na poziomie B1
  • znajomość polityki UE i bieżących zagadnień związanych z funkcjonowaniem UE, w zakresie w zakresie energetyki
  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem sektora energetycznego w Polsce i Europie
  • znajomość dokumentów strategicznych w zakresie polityki RP
  • organizacja pracy i orientacja na osiągnięcia, współpraca, komunikacja, rzetelność, myślenie analityczne
  • Usługi z pełnym prawem publicznym
  • Nieskazane prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • Dokumenty należy przygotować w języku polskim. W przypadku korzystania z dokumentacji w języku obcym należy uwzględnić również ich tłumaczenie na język polski.
  • CV
  • kopia dokumentu potwierdzającego wykształcenie – w przypadku ukończenia studiów wyższych na uczelni
  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, gdy dostępne są w gronie wszystkich najlepszych kandydatów
  • najpóźniej w dniu rozmowy kwalifikacyjnej, kandydaci na dane dostarczone wszystkie wymagane oświadczenia, w tym własność podpisu: oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego, oświadczenie o korzystaniu z pełnych praw społecznych, oświadczenie o nieinformowaniu prawomocnego wyroku za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Aktualny wzór oświadczeń jest dostępny pod adresem: https://www.gov.pl/web/inwestycje-rozwoj/jak-do-nas-aplikowac-MIIR

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatów / kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w sprawie, gdy jesteś w gronie najlepszych kandydatów / kandydatów

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

  • Dokumenty należy uwzględnić do: 21.09.2019
  • Decyduje data: wpływ oferty do urzędu
  • Miejsce
    sporządzania dokumentu: Zachęcamy do aplikacji online, ale dopuszczamy również tradycyjną / papierową grupę aplikacji
    Dokumenty papierowe można następnie przynieść lub wysłać na adres:Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
    ul. Wspólna 2/4
    00-926 Warszawa
    z dopiskiem na aplikację BP 135 (dotyczy tylko wysyłanych w papierach)

    Kancelaria czynna w godz. 8¹⁵-16¹⁵

INNE INFORMACJE:

W ostatnim poprzedzającym terminie opublikowaniu ogłoszenia o zatrudnieniu osób niepełnosprawnych w urzędzie, w zaleceniach dotyczących rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

Dodatkowe informacje, dotyczące ogłoszeń o pracy w Ministerstwie, można uzyskać na stronie:  https://www.gov.pl/web/inwestycje-rozwoj/praca-w-ministerstwie-miir
lub uzyskać pod nr tel. (22) 273 71 58

Metody / techniki, które są używane podczas naboru: weryfikacja formalna ofert, sprawdzian wiedzy / umiejętności / rozmowa kwalifikacyjna.

Kandydaci proszeni są o podanie numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej.
Przed wysłaniem aplikacji poproszonej o upewnienie się, że spełnienie wymagań formalnych jednoznacznie powoduje przesłanie dokumentów.
Do korzystania w naboju, wybierane są również osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w ogłoszeniach oraz po uwzględnieniu informacji dotyczących warunków warunków pracy.
Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozpatrywane z równą uwagą.