Please register to apply for this job.

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: specjalista

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju <1r pierwsza praca/ Entry Level  Warszawa, mazowieckie, Poland 3 Dec 2018

w Wydziale Wsparcia Zarządzania w Departamencie Strategii Rozwoju

ZAKRES ZADAŃ

  • zarządzanie projektami, w tym m.in. określanie koncepcji projektu, jego celu i oczekiwanych efektów, opracowywanie budżetu projektu, opracowywanie harmonogramu prac, dobór podwykonawców, dostawców i ekspertów, identyfikowanie pojawiających się problemów i ryzyk oraz proponowanie działań korygujących, kontrolowanie realizacji zadań i wykonania budżetu, odbiór prac, rozliczanie projektu,
  • udział w przygotowywaniu i przeprowadzaniu postępowań w zakresie przeprowadzania rozeznania rynku, szacowania wartości zamówienia, sporządzania opisu przedmiotu zamówienia, opracowywania projektu umowy, nadzorowania wykonania umowy, przeprowadzania odbioru przedmiotu umowy,
  • przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych realizowanych na wniosek komórek organizacyjnych, w tym zapewnianie zgodności prowadzonych postępowań z przepisami prawa i wewnętrznymi procedurami, opiniowanie wniosków o rozpoczęcie postępowań o udzielenie zamówień publicznych, doradzanie pracownikom komórek organizacyjnych,
  • przygotowywanie materiałów do projektu ustawy budżetowej i Wieloletniego Planu Finansowego Państwa (WPFP).

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe : 1 rok w obszarze realizacji projektów finansowanych w ramach środków UE
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • znajomość zagadnień związanych z Programem Operacyjnym Pomoc Techniczna,
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność, myślenie analityczne.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • Dokumenty należy przygotować w języku polskim. W przypadku przedstawienia dokumentów w języku obcym należy dołączyć również ich tłumaczenie na język polski.
  • CV,
  • kopia dokumentu potwierdzającego wykształcenie – w przypadku ukończenia studiów wyższych na uczelni zagranicznej prosimy o przesłanie kopii pisemnej informacji o zagranicznym dyplomie wydanej przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej lub nostryfikacji dyplomu oraz tłumaczenie przysięgłe dyplomu,
  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, gdy znajdą się w gronie pięciu najlepszych kandydatów,
  • najpóźniej w dniu rozmowy kwalifikacyjnej, kandydaci muszą dostarczyć do BZL wszystkie wymagane prawem oświadczenia, w tym własnoręcznie podpisane: oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopię dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa, oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Aktualny wzór oświadczeń jest dostępny pod adresem: http://www.miir.gov.pl/strony/ministerstwo/praca-w-ministerstwie/.
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

  • Dokumenty należy złożyć do: 14.12.2018
  • Decyduje data: wpływu oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:
    Aplikacje można składać na adres mailowy: kariera@miir.gov.pl
    Dokumenty można też przynieść lub wysłać na adres:
    Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
    Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi
    ul. Wspólna 2/4
    00-926 Warszawa
    z dopiskiem na aplikacji oraz w tytule maila: DSR 270Kancelaria czynna w godz. 8¹⁵-16¹⁵
27 total views, 2 today Print Job