Ośrodek Studiów Wschodnich im. Marka Karpia zatrudni redaktora tekstu

Ośrodek Studiów Wschodnich >5l stanowisko kierownicze/ Senior Level  Anywhere 7 Jun 2019

Zadania:

  • redakcja i korekta językowa materiałów OSW w jęz. polskim – zarówno syntetycznych notatek, jak i obszernych raportów,
  • dbanie o wysoki poziom merytoryczny i terminowość realizacji zadań,
  • koordynacja prac dotyczących składu biuletynów tygodniowych i innych publikacji OSW,
  • udział w koordynacji procesu wydawniczego publikacji OSW, w tym współpraca z tłumaczami, składem itp.

Wymagania:

  • minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku redaktora tekstu,
  • biegłość w posługiwaniu się językiem polskim; świetna znajomość zasad ortografii, interpunkcji i gramatyki,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • dokładność i terminowość realizacji zadań,
  • bardzo dobra organizacja pracy, obowiązkowość i sumienność,
  • zdolność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, zdolność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • zatrudnienie na umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji, pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego, próbek dotychczasowych prac, ewentualnych referencji oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji (wzór poniżej) na adres info@osw.waw.pl. W tytule maila prosimy wpisać: „oferta pracy – redaktor”.