Polityka Insight poszukuje analityka/analityczki ds. politycznych

Polityka Insight  Warszawa, mazowieckie, Poland 6 Dec 2017

Job Description

Obowiązki:

  • śledzenie, analizowanie i opisywanie wydarzeń politycznych,
  • monitorowanie procesów społecznych,
  • analiza danych statystycznych,
  • wymyślanie i pisanie tekstów na podstawie sondaży, danych GUS i innych zbiorów danych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie nauk społecznych,
  • żywe zainteresowanie polityką i społecznym kontekstem procesów politycznych,
  • umiejętność zwięzłego i jasnego pisania,
  • znajomość jednego z programów do analizy danych (Stata, R lub SPSS)
  • znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane studia na zagranicznej uczelni wyższej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na roczną umowę o pracę,
  • pracę w młodym zespole i innowacyjnym projekcie analitycznym,
  • możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania umiejętności,
  • możliwość łączenia pracy ze studiami doktoranckimi.

Osoby zainteresowane prosimy  o przesłanie cv (z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji) i listu motywacyjnego do 15 grudnia 2017 r. na adres kontakt@politykainsight.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać “analityk/analityczka ds. politycznych”. Do następnego etapy zostaną zaproszone wybrane osoby.

117 total views, 2 today Print Job