Polityka Insight poszukuje analityka/analityczki ds. prawnych

Polityka Insight 2-3l stanowisko niższego szczebla/ Junior Level  Anywhere 2 Sep 2019

Polityka Insight poszukuje analityka / analityczki ds. prawne

Osoba na tym stanowisku będzie pracować w 2-osobowym dziale analizować prawno-legislacyjne Polityki Insight.

OBOWIĄZKI:

  • pisanie zwięzłych analiz na tematy prawne;
  • monitorowanie procesu legislacyjnego, ze szczególnym prawem autorskim;
  • śledzenie praktyk i działań ministerialnych oraz działań administracji publicznej, ze szczególnym uwzględnieniem wniosków i unijnych regulatorów sektorowych;
  • tworzenie lub współtworzenie opracowań na tematy prawne;
  • obejmować praktykę innych działów, gdy temat wkracza w obszar praw i legislacji.

WYMAGANIA:

  • ukończone studia prawnicze lub / i administr;
  • minimum dwa lata doświadczenia w centralnej administracji publicznej lub w zespole regulacyjnym kancelarii kontroli lub w dziale prawniczym usługi działowe w branży silnie regulowanej;
  • znajomość prawa administracyjnego, publicznego prawa handlowego i prawa publicznego;
  • zainteresowanie procesem legislacyjnym oraz prawem gospodarczym;
  • umiejętność pracy w grupie i wysoka komunikatywność;
  • swoboda pisania;
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie;
  • biegła znajomość angielskiego.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracy;
  • objęte opiekę medyczną;
  • poznanie metod analitycznej Polityki Insight;
  • praca w młodym, ciekawym świecie zespole;
  • kameralna atmosfera pracy, która jest istotną częścią są relacje międzyludzkie;
  • kulturę otwartą, różnorodności i poszanowania równości płci;
  • możliwość ciągłego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności;
  • możliwość łączenia pracy ze studiami doktoranckimi, aplikacją lub karierą naukową.

Zainteresowane osoby proszone o przesłanie CV do
15 września 2019 r.  na adres  kontakt@politykainsight.pl

W tytule wiadomości prasowej objęte „analityk / analityczka ds. prawne ”.
Do zintegrowanego przeglądu rekrutacji zaproszone wybrane osoby.

Proszę o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w mojej ofercie pracy dla potrzeb usług do przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonej przez Politykę Insight Sp. z oo z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. 2018 poz. 1000) ”. Do wyrażenia zgody na przetwarzanie przez ogłoszenie z listą moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji.