Polska Rada Organizacji Młodzieżowych szuka: specjalisty/specjalistki ds. komunikacji

Polska Rada Organizacji Młodzieżowych część etatu/ part time  Anywhere 7 Aug 2019

Miejsce pracy: Warszawa

Wymiar pracy: 3/4 – cały etat (do uzgodnienia)

Główne zadania:

  • tworzenie treści i zarządzanie kanałami social media organizacji oraz stroną internetową, w tym przygotowywanie prostych grafik
  • opracowywanie informacji i tekstów promocyjnych dotyczących wydarzeń i działań prowadzonych przez PROM
  • bieżące wsparcie koordynatorów(ek) projektów w obszarze komunikacji (np. rozsyłanie zaproszeń i kontakt z gośćmi, kontakt z mediami, grafikiem, fotografem, etc.)
  • przygotowywanie komunikatów i mailingu wewnętrznego dla organizacji członkowskich, partnerów
  • udział w tworzeniu strategii wizerunkowej organizacji, dbałość o spójny wizerunek organizacji między projektami, poszukiwanie nowych efektywnych narzędzi docierania do beneficjentów(ek) i budowania marki

Oczekujemy:

  • doświadczenia w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych
  • praktycznej znajomości narzędzi do analizy social media
  • umiejętności redagowania krótkich tekstów w języku polskim i angielskim (tzw. “lekkie pióro”)
  • umiejętności tworzenia prostych grafik na potrzeby kanałów social media
  • umiejętności obsługi strony internetowej (WordPress)
  • dbałości o szczegóły, dobrej organizacji pracy i terminowości
  • umiejętności współpracy w zespole i kreatywności!

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i/lub doświadczenie w pracy w sektorze pozarządowym
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub student(ka) ostatnich lat: komunikacja, PR, marketing, dziennikarstwo, nauki społeczne
  • doświadczenie we współpracy z mediami
  • zainteresowanie tematyką polityki na rzecz młodzieży, edukacji obywatelskiej

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole z ludźmi, którzy wierzą w to, co robią
  • elastyczne godziny pracy i dużą samodzielność
  • umowę zlecenie do końca 2020 roku (lub dłużej), pakiet prywatnego ubezpieczenia medycznego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz 2 krótkich tekstów informacyjnych/promocyjnych swojego autorstwa (max 250 słów) na adres: kontakt@prom.info.pl do 20. sierpnia 2019 r. W tytule maila prosimy wpisać: Specjalista/ka ds. komunikacji.

W przesłanych dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”.