Polskie Towarzystwo Ekonomiczne poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista/ka ds. realizacji projektów edukacyjnych

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne 2-3l stanowisko niższego szczebla/ Junior Level  Anywhere 6 Feb 2019

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista/ka ds. realizacji projektów edukacyjnych

Zakres obowiązków:

· pozyskiwanie funduszy oraz samodzielne zarządzanie projektami

· organizacja seminariów oraz kongresów

· realizacja procesów wydawniczych

· monitoring źródeł informujących o konkursach dotacyjnych

Wymagania:

· wykształcenie wyższe

· minimum 2-letnie, potwierdzone sukcesami doświadczenie w zakresie pozyskiwania funduszy zewnętrznych (unijnych, samorządowych i innych) na projekty edukacyjne

· bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Word i Excel

· umiejętność pracy pod presją czasu

· dodatkowym atutem będą ukończone studia o kierunku ekonomicznym lub pokrewnym

Oferujemy:

· pełną wyzwań, ciekawą pracę, dającą możliwość rozwoju zawodowego.

· pracę w wiodącej organizacji pozarządowej w dziedzinie edukacji ekonomicznej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Zgłoszenia (CV oraz wykaz zrealizowanych projektów) zawierające powyższa klauzulę prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pte.pl

15 total views, 1 today Print Job