Polsko – Izraelska Izba Gospodarcza poszukuje studentów IV – V roku do pracy na stanowisku ASYSTENTKI/ASYSTENTA ZARZĄDU.

Polsko – Izraelska Izba Gospodarcza tymczasowa/ interim  Anywhere 1 Feb 2019

Zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z Prezesem i członkami Zarządu,
  • budowanie relacji z obecnymi członkami Izby, potencjalnymi członkami Izby, a także z innymi Izbami Handlowymi i administracją,
  • kontakt telefoniczny, mailowy z przedsiębiorcami i instytucjami,
  • planowanie i organizowanie posiedzeń Zarządu i spotkań członków Izby,
  • prowadzenie strony internetowej, social media (Linkedin & Facebook)
  • obsługa administracyjna Izby,
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Izby,
  • tłumaczenie dokumentacji z języka polskiego na język angielski / z języka angielskiego na język polski,
  • tworzenie i redagowanie tekstów,
  • przygotowywanie wzorów pism w języku polskim oraz angielskim.

Oczekiwania:

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • wykształcenie – student IV – V roku,
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy, samodzielność w działaniu, umiejętność planowania oraz dbałość o szczegóły,
  • komunikatywność,
  • umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • pracę w prężnie rozwijającej się Izbie, dostarczającej dużym i małym przedsiębiorstwom niezbędnych narzędzi do rozwoju oraz wzrostu,
  • dla najlepszych możliwość nawiązania dłuższej współpracy z Izbą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: office@polishisraeli.org do dnia 15 lutego 2019r. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

58 total views, 2 today Print Job