REC Polska poszukuje eksperta ds. administracji i finansów

REC Polska 2-3l stanowisko niższego szczebla/ Junior Level  Anywhere 1 Mar 2019

REC Polska poszukuje eksperta ds. administracji i finansów. Głównym zadaniem pracownika będzie rozliczanie projektów i ich wsparcie administracyjne. Oferujemy zatrudnienie na okres 4 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy.

W ramach swoich działań osoba ta będzie odpowiedzialna za nadzór finansowy i raportowanie projektów oraz będzie wspierała zespół REC w działaniach organizacyjnych i administracyjnych. Ekspert będzie ściśle współpracował z zewnętrzną firmą prowadzącą księgowość REC Polska, darczyńcami, klientami i innymi partnerami.

Proponowane stanowisko daje możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie prowadzenia administracji i finansów w organizacji realizującej projekty z funduszy UE (LIFE+, INTERREG).

Szczególne obowiązki

  • Prowadzenie bieżącej administracji REC Polska
  • Zapewnienie wsparcia dyrektorowi REC we wszystkich kwestiach finansowych i administracyjnych
  • Zapewnienie zgodności prowadzonej dokumentacji z wytycznymi darczyńców
  • Monitorowanie realizacji budżetu REC Polska
  • Przygotowanie raportów finansowych dla poszczególnych projektów
  • Przygotowanie i korekta budżetu projektów
  • Współpraca z audytorami
  • Zapewnienie innego wsparcia w działaniach REC Polska

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakresie administracji i finansów
  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów finansowych do projektów
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie
  • Doskonałe zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie
  • Zdolność do elastycznej pracy i dotrzymywania napiętych terminów
  • Ważnym atutem będzie doświadczenie w rozliczaniu projektów z funduszy UE, szczególnie LIFE+ i INTERREG.

Dokumenty i terminy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres Poland@rec.org

Termin składania aplikacji upływa 5 marca 2019 roku

17 total views, 1 today Print Job