Społeczna Akademia Nauk poszukuje kandydata na stanowisko: specjalisty ds.współpracy międzynarodowej

Społeczna Akademia Nauk <1r pierwsza praca/ Entry Level  Anywhere 10 Jan 2020

Opis stanowiska:

· Współpraca oraz nawiązywanie kontaktów z uczelniami/instytucjami partnerskimi;

· Koordynacja logistyczno-organizacyjna mobilności studentów oraz kadry akademickiej;

· Organizacja wydarzeń międzynarodowych (konferencje, seminaria);

· Przyjmowanie delegacji zagranicznych/organizowanie wyjazdów do partnerów;

· Aplikowanie o projekty związane z internacjonalizacją;

· Tłumaczenia dokumentów z języka angielskiego/na język angielski;

· Przygotowywanie materiałów promocyjno-informacyjnych o uczelni w języku angielskim;

· Promowanie uczelni na arenie międzynarodowej

Wymagania:

· wykształcenie wyższe (studia za granicą lub udział w międzynarodowej wymianie studentów będą dodatkowym atutem);

· bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

· umiejętność swobodnego nawiązywania i utrzymywania kontaktów;

· dobra organizacja pracy;

· rzetelność, inicjatywa i skuteczność w działaniu

· znajomość projektów finansowanych z programów międzynarodowych -preferowane: Erasmus+, Horyzont 2020, NAWA inne programy KE (dodatkowy atut)

· bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

· pracę w oparciu o umowę o pracę;

· możliwość rozwoju osobistego poprzez pracę w międzynarodowym środowisku;

· przyjazną atmosferę pracy

· możliwość rozwoju zawodowego w obszarze współpracy i projektów międzynarodowych

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przysyłać do 30 stycznia 2020 r. na adres mailowy: akonopka@san.edu.pl