Please register to apply for this job.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik Projektu F2F

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce 2-3l stanowisko niższego szczebla/ Junior Level  Anywhere 7 Jan 2019

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik Projektu F2F

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe; preferowane: marketing, zarządzanie, nauki społeczne, ekonomia
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami jako Manager lub Team Leader
  • Doświadczenie zawodowe, najlepiej w dziedzinie fundraisingu, marketingu bezpośredniego, w budowaniu i wdrażaniu strategii w tym fundrisingowych, a także współpracy z darczyńcami lub w sprzedaży bezpośredniej
  • Doświadczenie w pracy przy projekcie F2F (mile widziane)
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu planów i strategii pozyskiwania funduszy
  • Doświadczenie w pracy z zespołem
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych, negocjacyjnych oraz interpersonalnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
  • Samodzielność, nastawienie na działanie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie (kontakt z organizacją międzynarodową SOS Children’s Villages International)

Główne zadania na stanowisku:

  • Opracowywanie, wdrażanie i koordynowanie realizacji strategii projektu F2F
  • Tworzenie planów budżetowych
  • Analiza efektywności podejmowania działań
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi
  • Rekrutowanie fundraiserów F2F
  • Szkolenie, motywowanie i podnoszenie jakości pracy zespołów F2F
  • Koordynowanie pracy fundraiserów F2F
  • Monitorowanie i raportowanie wyników
  • Prowadzenie działań w wybranych mediach społecznościowych
  • Przygotowywanie materiałów fundraisingowych

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w rozpoznawalnej międzynarodowej organizacji pozarządowej
  • możliwość szkoleń
  • pakiet socjalny
  • zajęcia z języka angielskiego
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (LUXMED)
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego (PZU)

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego poprzez link:

lub za pośrednictwem strony internetowej: wioskisos.org/praca/ do dnia 28.01.2019

33 total views, 1 today Print Job