Please register to apply for this job.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” zatrudni Specjalistę/specjalistkę ds. upowszechnienia, komunikacji i rozwoju

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” część etatu/ part time  Anywhere 6 Feb 2019

Informacja o stanowisku: Stanowisko związane jest z upowszechnianiem wiedzy, doświadczeń, dobrych praktyk i modeli działania dotyczących działań skierowanych do osób starszych, grup międzypokoleniowych, które Towarzystwo wypracowało przez 11 lat pracy.

Poszukujemy osoby, która dostrzega sens społeczny i potencjał w odpowiadaniu na społeczne wyzwanie jakim jest starzejące się społeczeństwo. Osoby, która wierzy w wartość budowania jakościowych rozwiązań i usług dla osób starszych zarówno w obszarze działań społecznych, kultury jak i ekonomii.

Miejsce Pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

· opracowanie (wspólnie z zespołem Towarzystwa) strategii upowszechniania na 2 lata

· wdrażanie strategii poprzez prezentacje doświadczeń i oferty Towarzystwa podczas wydarzeń edukacyjnych, rozwojowych i branżowych

· opracowanie koncepcji i organizacja wydarzeń

· pozyskanie obecności w mediach (poprzez budowanie relacji a nie zakup)

· prowadzenie konta na Instagramie i/lub twitterze

· prowadzenie wątków senioralnych na stronie Towarzystwa, w newsletterze i na facebooku

· budowanie relacji w środowiskach, do których kierowane są działania upowszechnieniowe

· zarządzanie budżetem działań upowszechnieniowych i promocyjnych

· opracowywanie ofert współpracy (we współpracy z osobą odpowiedzialną za ofertę)

· współpraca z podwykonawcami – grafikami, agencjami PR itp.

· bliska współpraca z ekspertami i trenerami Towarzystwa w obszarze senioralnym

· współpraca z siecią absolwentów programów senioralnych jako partnerami w działaniach upowszechnieniowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczeniew zakresie tworzenia i realizacji strategii komunikacyjnych/promocyjnych/marketingowych w projektach społecznych/kulturalnych/csr/biznesowych
  • doświadczenie w tworzeniu/promowaniu projektów/rozwiązań/usług/produktów dla osób starszych- będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży usług edukacyjnych/kulturalnych/doradczych – będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysokie umiejętności związane z komunikacją interpersonalną
  • tzw.”lekkie pióro”, czyli sprawne posługiwanie się słowem pisanym i tworzeniem tekstów
  • znajomość tematyki senioralnej
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz doświadczenia w samodzielnych wystąpieniach publicznych

· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

· Język rosyjski – mile widziana podstawowa znajomość

  • umiejętność planowania i zarządzania wieloma zadaniami/ procesami realizowanymi w tym samym czasie i otwartość na wyzwania
  • wysoki poziom zaangażowania w realizowane zadania
  • samodzielność
  • elastyczność i otwartość na nienormowany czas pracy
  • doświadczenie w pracy poza wielkimi miastami – mile widziane

Oferujemy:

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na czas określony * 4/5 etatu

· Współpracę ze stabilnymi i prestiżowym partnerem – grantodawcą programu tj.Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności

· Możliwość samodzielnego, różnorodnego działania

· Wsparcie merytoryczne ze strony zespołu Towarzystwa oraz ekspertów współpracujących z Towarzystwem

· Ścisłą współpracę merytoryczną i wsparcie ze strony osoby nadzorującą realizację programu

· Pracę w dynamicznym, otwartym na wyzwania społeczne zespole

· Stały rozwój i możliwość tworzenia nowych projektów

· Możliwość współpracy przy innych projektach Towarzystwa „ę” w zakresie dodatkowych zleceń

Zgłoszenia zawierające CV wraz ze zdjęciem i list motywacyjny proszę przesyłać na adres email: biuro@e.org.pl z dopiskiem Specjalista ds. upowszechnienia, komunikacji i rozwoju” do dnia 22 lutego 2019 roku.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”, 00-542 Warszawa ul. Mokotowska 55 w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników.”

16 total views, 1 today Print Job