Urząd Komunikacji Elektronicznej poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: główny specjalista

Urząd Komunikacji Elektronicznej <1r pierwsza praca/ Entry Level  Anywhere 22 Feb 2019

do spraw: współpracy z organami regulacyjnymi państw członkowskich IRG/BEREC oraz współpracy z instytucjami Unii Europejskiej

w Wydziale Spraw Europejskich w Departamencie Spraw Zagranicznych

ZAKRES ZADAŃ

  • współpraca z wybranymi grupami roboczymi BEREC, w tym udział w posiedzeniach poszczególnych grup i zespołów;
  • przygotowywanie opinii i stanowisk do projektów wspólnotowych aktów prawnych i dokumentów Niezależnej Grupy Regulatorów (IRG) oraz BEREC;
  • wpółpraca z instytucjami Unii Europejskiej (zwłaszcza z Komisją Europejską, Parlamentem Europejskim i Radą UE), w tym monitorowanie inicjatyw legisslacyjnych i pozalegislacyjnych Komisji Europejskiej, stanowisk państw członkowskich oraz powiązanych prac w odpowiednich Komisjach Parlamentu Europejskiego;
  • uczestnictwo we współpracy dwustronnej z instytucjami państw członkowskich Unii Europejskiej, w tym organizowanie spotkań i wizyt delegacji zagranicznych;
  • wyszukiwanie, analizowanie i przygotowywanie informacji na temat regulacji rynku telekomunikacyjnego w innych państwach na potrzeby Urzędu;
  • przygotowywanie informacji o regulacji polskiego rynku telekomunikacyjnego.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe : 1 rok we współpracy międzynarodowej w administracji publicznej lub w instytucjach UE
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • znajomość: przepisów ustawy Prawo telekomunikacyjne wraz z aktami wykonawczymi, europejskich regulacji prawnych w zakresie łączności elektronicznej, rynku telekomunikacyjnego
  • umiejętność interpretacji przepisów prawa krajowego i unijnego
  • wiedza z zakresu funkcjonowania oraz prowadzenia współpracy z instytucjami Unii Europejskiej, organami regulacyjnymi innych państw oraz organizacjami zrzeszającymi regulatorów (IRG/BEREC)
  • posiadanie kompetencji: wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • Oświadczanie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

  • Dokumenty należy złożyć do: 08.03.2019
  • Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:
    Urząd Komunikacji Elektronicznej
    Biuro Administracji
    ul. Giełdowa 7/9
    01-211 Warszawa
    z dopiskiem „główny specjalista DSZ/WSE/6”.
    Dokumenty można złożyć również za pomocą Platformy Usług Elektronicznych (adres: https://pue.uke.gov.pl) lub pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@uke.gov.pl.