Please register to apply for this job.

Urząd Komunikacji Elektronicznej poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: główny specjalista

Urząd Komunikacji Elektronicznej <1r pierwsza praca/ Entry Level  Anywhere 10 Apr 2019

do spraw: współpracy dwustronnej w Wydziale Współpracy Dwustronnej

Departamencie Spraw Zagranicznych

ZAKRES ZADAŃ

  • prowadzenie działań na rzecz inicjowania, utrzymania i rozwoju kontaktów Prezesa UKE z organami regulacyjnymi państw niebędących członkami UE oraz ich stowarzyszeń;
  • przygotowywanie we współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi UKE oraz organami regulacyjnymi innych krajów: wniosków projektowych i ofert współpracy w ramach programów UE (w tym programu TAIEX) oraz w programach organizowanych w ramach inicjatyw podejmowanych przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej (Program Współpracy Rozwojowej) oraz koordynowanie ich wdrażania od strony rzeczowej i finansowej;
  • przygotowywanie spotkań Kierownictwa UKE z delegacjami organów regulacyjnych krajów niebędących członkami UE w ramach prowadzonej współpracy dwustronnej;
  • przygotowywanie odpowiedzi na kwestionariusze, formularze i inne zapytania przesyłane do UKE przez organy regulacyjne państw nie będących członkami UE i ich stowarzyszeń oraz innych instytucji zagranicznych;
  • koordynowanie realizacji działań w ramach wielostronnego Memorandum o współpracy w zakresie jakości usług i zarządzania widmem, którego stroną jest Prezes UKE;
  • zapewnienie obsługi organizacyjnej współpracy Prezesa UKE z ministrem właściwym do spraw łączności oraz innymi organami państwa i instytucjami w zakresie współpracy międzynarodowej.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe: co najmniej 1 rok w prowadzeniu współpracy z zagranicą;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1;
  • znajomość: przepisów ustawy Prawo telekomunikacyjne wraz z aktami wykonawczymi oraz ustawy Prawo pocztowe wraz z aktami wykonawczymi;
  • wiedza z zakresu Prawa międzynarodowego publicznego, protokołu dyplomatycznego oraz aktualnej sytuacji na rynku telekomunikacyjnym i pocztowym;
  • posiadanie kompetencji: wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, myślenie analityczne;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru;
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

  • Dokumenty należy złożyć do: 24.04.2019
  • Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:
    Urząd Komunikacji Elektronicznej
    Biuro Administracji
    ul. Giełdowa 7/9
    01-211 Warszawa
    z dopiskiem „główny specjalista – DSZ/WWD/2”.
    Dokumenty można złożyć również za pomocą Platformy Usług Elektronicznych (adres: https://pue.uke.gov.pl) lub pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@uke.gov.pl.
15 total views, 3 today Print Job